O nas

Paweł
Kasia

Kasia i Paweł. Jesteśmy dwojgiem wrażliwców z zacięciem do wszystkiego, co kreatywne. Kochamy góry, lasy, nasze odratowane koty, musicale, zapach kawy (szczególnie na wsi o poranku) styl rustykalny, retro i wszelkiego rodzaju starocia: stare domy, drewno, płyty, zdjęcia, książki…

Wierzymy, że dobro do nas wraca i że jest go na świecie pełno – wystarczy tylko wyciągnąć po nie rękę. Czasami przyjąć czyjąś pomoc, a innym razem wyciągnąć do kogoś pomocną dłoń. Tak, pomaganie innym też nas uszczęśliwia 🙂 Jesteśmy tolerancyjni, kochamy świat, w którym żyjemy, czujemy się jego częścią i dbamy o niego jak tylko umiemy.

Poznaliśmy się jak typowe współczesne wstydziochy – przez internet i od początku jesteśmy nierozłączni. Mieszkamy w Warszawie ze względów praktycznych, ale marzy nam się domek na wsi otoczony lasami. Połączyła nas miłość do gór, dzięki niej niedawno wkroczyliśmy na wspólny szlak naszego życia.

Uwielbiamy sesje zdjęciowe z górskimi graniami w tle lub w klimatycznym lesie, wśród starych drzew z pniami porośniętymi mchem. Naszym niespełnionym marzeniem jest wykonanie sesji w miejscu podobnym do tego, w którym się zaręczyliśmy – w jakimś opuszczonym budynku przy blasku świec. Może kiedyś się spełni?

Jeśli czujecie, że godzinami mielibyśmy o czym ze sobą rozmawiać, to chętnie spotkamy się z Wami na kawę lub aromatyczną herbatę. Zapraszamy Was także do obejrzenia naszych reportaży ślubnych i sesji narzeczeńskich.